סקס רע. ShutterStock
ShutterStock

סקס דיל-ברייקרים: 10 דברים שיגרמו לה להעיף אותך מהמיטה

נכון שכל אישה אוהבת דברים אחרים במיטה, אבל לכולנו יש גם כמה דברים שאנחנו תמימות דעים לגביהם, ולא מסוגלות לשאת. קבלו את עשרת הדיל-ברייקרים שלנו במיטה. פרוייקט 10 המכות של Sheee

26/04/2019

יריקה בפה
חבר יקר, חבר נחמד, אתה יכול אולי לזלזל בנשיקה, החלק התמים והראשוני ביותר במלאכת תינוי האהבים, אבל אין חשובה ממנה, האמן לי. הנשיקה היא סם המעבר שלוקח אותה מממצב שבו היא לא נגעה בך מעולם, לאישה שלא יכולה להוריד ממך את הידיים. יש בנשיקה איכות ממכרת וחשובה מאין כמוה. הנשיקה הראשונה, כמובן, אבל גם כל אלה שבאות אחריה חשובות - תוך כדי סקס, ובכלל. חוקי האצבע של הנשיקה האידאלית בסופו של דבר מדברים על איזון - לא יותר מדי לשון, אבל לא פחות מדי, לא יותר מדי חלש ולא יותר מדי חזק. ובעיקר, לא יותר מדי רוק. ישנם גברים, שאלוהים יעזור להם, שכנראה חושבים שיש משהו סקסי בכמויות עצומות של רוק שמועברות לתוך הפה שלה בזמן נשיקה. רק לכתוב את המילים הללו ממלא אותי בחילה. לא יודעת איך להסביר את זה ככה שיהיה ברור. זה דוחה, אבל ממש. תבלעו את הרוק שלכם או, לא יודעת, תמותו או משהו.

את הפייסבוק ואת האינסטגרם שלנו כבר ראית?

לשון באוזן
לא ברור לי מאיזה סרט נלקח הנוהג הזה, והחל להתפשט בעולם, אבל יש די הרבה גברים שחלק מהפור-פליי שלהם כולל תקיעת לשון באוזן של בת זוגתם לאקט. אם יש פה מישהי שאוהבת את זה, בבקשה תסבירי את עצמך, ויפה שעה אחת קודם, כי לי לא יצא להכיר אחת כזאת. זה מדגדג, זה מצמרר, זה פאקינג רטוב, ובואו נחשוב על זה רגע לעומק - זה הכי מיותר. אין בתוך תעלת השמע שום איזור ארוגני או מוליך עצבי שמקושר עם אורגזמה או גיירוי מיני. מה שכן יש בו זה שעוות אוזניים. בתיאבון.

עוד באותו נושא

כי הם יודעים מה הם עושים: חמש עצות סקס מהכוכבים

לכתבה המלאה
אאאאאעעעהההה! האוזניים!(צילום: ShutterStock)

ירידה גרועה
תראו, לי לא יצא להתקרב עם הפרצוף לאף וגינה (בנתיים), כך שבאמת אין לי מושג איך זה מרגיש. מאד יכול להיות שבמקרים מסוימים זה מפחיד, מוזר, ולא מדיף תווי ריח של יסמין ופצ'ולי. אבל אם אתם סטרייטים או מנסים לחיות חיים של סטרייטים שבמסגרתם אתם מוצאים את עצמכם במיטה עם נשים, אנא וודאו שאתם מרגישים בנוח עם קנילינגוס. כי אם לא נוח לך לרדת לה, ואתה מהוסס, או נבוך, או ממש לא רוצה להיות שם - היא תרגיש את זה. זו הרגשה מאד לא נעימה, ואף אישה שפוייה לא תרצה להרגיש אותה שוב. ולא לרדת לה זו לא אופציה, אלא שערוריה.

חדירה כוחנית
לא רק העניינים שמסביב דורשים מוטוריקה עדינה ורגישות - גם החדירה עצמה צריכה להיות נעימה, בקצב המתאים, עם הפסקות ברגעים הנכונים. צריך לדעת מתי להאט, מתי להאיץ, מתי חלש יותר, מתי חזק יותר ולכמה זמן. הפמפום הכוחני והכמעט אלים שהפך להיות לגיטימי בנשים האחרונות (אני מאשימה את עליית טרנד ה-S&M), לא בא טוב לכל אחת. וגם אם כן, יש זמן קצוב שבמסגרתו זה עובד. אחרי שחלון הזמן הזה נסגר זה סתם כואב, מביך, ומייבש. אין לכם מושג מתי להפסיק? הנה רמז: אתם שומעים קולות של חריקה.

אצבוע גרוע
למשחקי אצבעות יש מקום באקט המיני. עם האצבעות אפשר להגיע לכל מיני מקומות חשובים, והכל טוב. אבל שתי אצבעות הם לא תחליף לפין, ואל תנסה לחקות איתן את פעולת החדירה. אין גרוע מהחדרת אצבעות אגרסיבית ונטולת השראה - זה גורם לה להרגיש כאילו אין לה שום מושג מה אתה עושה, ובצדק. ותגזור ציפורניים, טינופת.

שינוי תנוחות אובססיבי
מתחילים כשאתה למעלה, עוברים מתישהו לדוגי, חוזרים למסיונרית - בגדול, זה מספיק. אולי במקרים מיוחדים אפשר לדחוף עוד תנוחה אחת לסקס שנמשך יותר מעשרים דקות, אבל לא יותר מזה. נשים, במיוחד כשהם מתחילות לטפס לכיוון האורגזמה, צריכות מקסימום של ריכוז כדי לסיים את התהליך. שינוי תנוחה מטופש ברגע הלא נכון, בשם הלוליינות, רק מוציא אותה מהזון. אם עלית על משהו שעובד, תישאר שם.

עוד באותו נושא

"הוא ממש נבהל מעוצמת הגמירה שלי": הסדנה שאת חייבת לעבור

לכתבה המלאה
כשאתה בא אל הדגדגן - דע מה אתה עושה. ולא, אל תקרא כתבות על זה באמצע(צילום: ShutterStock)

עצבון דגדגנים
אל תעצבנו לה את הדגדגן! ואם יורשה לי, אצטט את עצמי ממאמר שכתבתי לפני 25 שנה, שבגלל שלא למדתם כלום הוא עדיין רלוונטי: "כאשר נוגעים בדגדגן הנשי, אף פעם לא חזק מדי, תמיד בעדינות וברגש, רצוי עם לחץ משתנה. נא לא להיתקע במקום אחד יותר מדי זמן, אנחנו מאבדות את התחושה ככה. כנ"ל לגבי ליקוק הדגדגן. אם אפשר, נא להתייחס אליו כמו אל כל איבר אחר - בעדינות ובאהבה. דמיינו לכם כאשר אתם יורדים לנו שזו נשיקה בפה, רומנטית, חושנית ומלאת אהבה ותשוקה. אם אתם מלקקים את בנות זוגכם ואתם מרגישים כמו שאתם מרגישים כאשר אתם מגרזים את האופנוע, עדיף שלא תעשו כלום ותתמקדו במה שאתם טובים בו - שחקו יותר כדורגל, עיבדו עוד שעה, קנו לנו מתנה ותנו לישון." מובן, לא? שפשוף דגדגן טכני ואגרסיבי כדי לצאת ידי חובה, ובלי לדעת מה אתה עושה - ביג נו נו.

בלי הפתעות
ואני לא מתכוונת למתנה קטנה מדי פעם, אני מתכוונת להפתעות שנופלות עליה במיטה, דווקא כשהיא ערומה ופגיעה. אל תוציא פתאום איזה אביזר משונה בלי לדבר איתה קודם, אל תכניס אותה לתנוחה הזוייה בלי לשאול אם נוח לה וטוב לה. בכלל, הפתעות במיטה הן לא רעיון טוב - עדיף לוותר על הספונטניות ולשאול. תאמינו לי - אף אחת לא רוצה לקבל פתאום אצבע בתחת. סורי, אבל אלה החיים.

חוסר חוש
את הבייסיק הזה אני לא ממש צריכה להסביר. ברור לכולנו שיש רתמוס מסוים לכל זיון, והוא משתנה תוך כדי. כדי לדעת מה הקצב הנכון צריך להפעיל רגישות ולהיות קשובים אחד לשניה. אם איבדתם קשר באמצע לכמה קטנות, מילא. הרגע הכי חשוב להיות איתה בסינק הוא הרגע שבו היא מתקרבת לאורגזמה. אין דבר יותר מתסכל מהגברים האלה שחושבים שבדיוק ברגע שאת כמעט שם, זה הזמן להגביר את הקצב פי שלוש ולהתחיל לפמפם אותך כאילו הם פותחים סתימה בביוב. לא טוב! וגם, ביננו, קצת מפגר. כאילו, אם היא אומרת לך שזה טוב, ומבקשת שתמשיך, הדבר הראשון שעולה לך בראש הוא: "אוקיי, אז אני אשנה את כל מה שעבד"? באמת שההגיון לא ברור לי. אתה מתלהב ומתרגש? אין בעיה. אבל בלב, תודה.

שיחת סיכום
נכון, זה כבר נוגע לאחרי הסקס, אבל חשבתי להזכיר את זה בכל זאת, כי שיחת ה"איך הייתי? נהנית?" היא הרוצח הלא כל כך שקט של כל מה שסקסי. לשאול אם טוב או לא טוב לה זה מצוין תוך כדי. אחרי זה זה כבר לא מועיל לאף אחד, ואף בחורה, גם אם היא יוצאת חיל האויר, לא מעוניית לשבת לתחקיר-תדריך כדי לרומם לך את האגו חמש דקות אחרי הסקס. אם היה לה טוב, אתה אמור לדעת את זה. אם אתה לא יודע, בקשה למשוב ביצועים בדיעבד ממילא כבר לא תעזור.

עוד באותו נושא

חובה לדעת: 5 דברים שבוודאות ישדרגו את האורגזמה שלה

לכתבה המלאה
לא אהבת את המשוב, הא? באסוש.(צילום: ShutterStock)
  • סקס
  • יחסים
  • זוגיות

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully