פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה
   בחורה מפלרטטת בדייט (ShutterStock) צילום: ShutterStock
   בחורה מפלרטטת בדייט (ShutterStock) צילום: ShutterStock

   אור ירוק: כך תדע שהיא רוצה אותך כבר בדייט הראשון

   לשבת בדייט ראשון ולדעת מה עובר למישהו בראש זה די פשוט אם את אישה ומי שנמצא מולך הוא גבר. אם זה הפוך, מצד שני, זה קצת יותר מסובך - מסובך, אבל אפשרי - הנה סימנים שאומרים שהיא כנראה בעניין

   בתור נקבה למודת ניסיון, אני יכולה לומר כבר בשלב הדייט מה רוצה ממני מי שיושב מולי ברמת דיוק של 99 אחוז. זה לא משנה אם הוא ידיד, דייט או קולגה - לא לוקח לי יותר משלוש שניות להבין האם הוא נמשך אלי או לא, מה הוא רוצה, מה הוא יכול, וגם לאן זה יכול להתפתח ולמה זה ייגמר. זו לא שחצנות, זו פשוט סטטיסטיקה - לעיתים מאד נדירות יצא שטעיתי. בגדול נשים טובות למדי בקריאת גברים, לפחות כשמדובר במשיכה הראשונית. אל דאגה, זה לא מחזיק - שנייה אחרי שאנחנו מפתחות רגש חצי מהאיי-קיו נמחק לנו והשוויון חוזר לשכון במחוזותינו.

   את הפייסבוק ואת האינסטגרם שלנו כבר ראיתם?

   אצל גברים זה הפוך - הם מתקשים דווקא בהתחלה - משום מה מאד מסובך להם להכריע אם מישהי נמשכת אליהם, לא נמשכת, או נמשכת אבל רוצה לחכות את שלושת הדייטים המסורתיים כדי להגיע למיטה. וזה חבל, כי לפעמים זה לא זה ולא זה. לפעמים היא פשוט יושבת שם ולוגמת בירה דלוחה מסיבה אחת בלבד - היא רוצה סקס. היום, אם אפשר, וכמה שיותר מהר. זה לא קורה המון, אבל זה קורה, והנה כמה סימנים שיעזרו לכם להבין באילו מקרים אפשר לדלג ישר למיטה. בהסכמה כמובן. אני לא מאמינה שהייתי צריכה לכתוב את זה.

   בחורה מפלרטטת בדייט (ShutterStock)
   אם היא רוצה היא אומרת - רק תלמד להקשיב (צילום: שאטרסטוק)

   היא תתיישב בהתאם
   תמיד יש את ההתלבטות הזאת כשנכנסים למסעדה או בר - איפה לשבת? אחד מול השני או אחד ליד השני? על כסא או על ספה? תן לה לבחור. אם היא בוחרת להתיישב מולך, היא לא רוצה סקס היום, ואין יותר ודאי מזה. חוץ מהמוות, כאילו. מצד שני, אם היא בוחרת להתיישב לצידך, לא מולך, בטווח מגע, זה אומר שהיא רוצה אינטימיות. אם היא מתיישבת לידך על הספה, זה יקרה ממש ממש מהר.

   היא תעשה לך עיניים
   בחורה שלא נמשכת אלייך או שעדיין לא הבינה אם היא נמשכת אלייך (כן, זה קורה, הרבה יותר ממה שנדמה לכם), לא תייצר אינטימיות פיזית יזומה, ואם תשימו לב, היא תימנע גם ממחוות אינטימיות שאינן פיזיות, כמו למשל לדבר במרחק שמכריח אותה להסתכל לך בעיניים. לבחורה שלא רוצה או עדיין לא החליטה יהיו עיניים מתרוצצות - היא בדרך כלל תסתכל יותר סביבך מאשר עלייך. בחורה שרוצה, לא תסתכל מסביב כמעט, ותיתן לך הרגשה שהיא לא מתעניינת בכלום חוץ ממך. אגב, אם היא כבר מולך וברור שהיא מחכה שיקרה משהו, אל תהיה הראשון ששובר את המתח הזה - הרבה גברים לא מסוגלים לעמוד בזה, אבל כמה שתחכה יותר, יהיה יותר כיף בסוף.

   בחורה עושה דד ליפט (ShutterStock)
   כשהיא מבקשת מסאז' כי תפוס לה מהאימון (צילום: שאטרסטוק)

   היא תתעלם מהסביבה
   במהלך דייט שלא רוצים שיתפתח מהר מדי, המלצרים, אנשים אחרים בסביבה, ואירועים חיצוניים, הם סוג של הקלה. בחורה שלא רוצה להיות אינטימית איתך תשתמש בכל מה שיש לסביבה להציע כדי לייצר הסחות דעת, "לברוח" מהסיטואציה, או בקיצור, לא להיות איתך לבד. בחורה שרוצה לייצר אינטימיות תתנהג ההיפך. היא תתעלם מכל מה שקורה מסביב - היא לא תבהה בטלויזיה, לא תאריך בשיחה עם נותני השירות, והנטייה שלה תהיה לשבת במקום פרטי - לא באמצע המסעדה איפה שאפשר לפצוח בשיחות עם אנשים נוספים, אלא בצד, רצוי עם הפרדה משאר העולם.

   היא תהפוך ליזמית
   כשהיא מצפה לנשיקה אתה תדע את זה. איך? זה מאד קל. על דרך השלילה - בחורה שלא רוצה לשכב איתך לעולם, תעשה כל מה שהיא יכולה כדי לסיים את הדייט ככה שלא יהיה שום מצב לסיטואציה שבה תעמדו אחד מול השניה בסוף הדייט ואתה תשקול אם לנשק אותה או לא. אם אתה מוצא את עצמך מנסה למצוא סיטואציה לנשק אותה - היא לא בעניין. אם היא בעניין, היא תוודא שהסיטואציה תתרחש, היא תייצר אותה בעצמה

   היא תגיד לך
   מצחיק שצריך להסביר את זה, אבל העובדה היא שרוב הגברים מפספסים את האמירה המפורשת הזו למרות שהיא הכי שקופה ואפילו קצת פתאטית. מה זה אומר "תגיד"? ובכן, סביר להניח שהיא לא תגיד "אני רוצה שתזיין אותי אם זה בסדר מצידך" (חבל, כי זה היה חוסך הרבה מאד אי הבנות), אבל היא תגיד משהו עקיף כמו "אני כבר לא זוכרת איך זה סקס טוב", או "וואי, כמה זמן עבר מאז הפעם האחרונה שממש נהניתי עם מישהו". בחורה שלא רוצה אותך לא תדבר על סקס, תשנה את הנושא כשאתה תדבר על סקס, ותתנהג באופן כללי כאילו היא מעולם לא עשתה סקס.

   בחורה מפלרטטת בדייט (ShutterStock)
   היא תשב לידך - לא מולך (צילום: שאטרסטוק)

   שלושה מיסיסיפי
   לצערי הרב הנורמה כיום היא ששני אנשים זרים לחלוטים נפגשים למטרת דייט ואיכשהו זה נראה הגיוני להתחבק ולתת נשיקה על הלחי, במקום להגיד פשוט היי. אני חושבת שזה הזוי, במיוחד בקיץ, אבל זה מה יש. אנשים מתחבקים. אז גם החיבוק הזה יכול להגיד לך הרבה. לא הראשון, אבל חיבוק הפרידה יכול כבר להיות אינדיקציה ממש לא רעה. בחורה שאינה מעוניינת תחבק אותך חיבוק קצר עד כמה שניתן, ואינסטינקטיבית תרחיק את חלק הגוף התחתון שלה משלך. אם היא בעניין, לעומת זאת, יקרה ההיפך. החיבוק יהיה ארוך יותר, לפחות שלושה מיסיסיפי, וכל חלקי הגוף שלה יהיו צמודים לשלך. מאד פשוט לזהות.

   היא תפתה אותך
   התנהגות של בחורה שמעוניינת היא מאד שקופה - קל מאד לראות דרך המניירות הקטנות והטיפשיות שלנו שנועדו לתת אור ירוק לגבר שנמצא שם. למשל, אם היא לא בעניין שלך, היא לא תתמתח פתאום ותחשוף בטן עם פירסינג במרחק של ארבעה סנטימטר מהפרצוף שלך, או תרכון קדימה כשהיא מדברת כדי לאפשר לך לבהות לה בתוך החולצה. בחורה שלא מעוניינת במגע לא תמציא תירוצים שיאפשרו מגע, כמו למשל שיחת עומק על הצוואר הממש תפוס שלה מהאימון של אתמול (כולל הדגמה של דד-ליפט עם נוף לתחת שלה). רגע, שנייה קיבלתי ווצאפ ממי-טו והיא צועקת עלי. אז כדי להבהיר - אף אחד לא טוען שבגד סקסי הוא תירוץ לאנוס מישהי. רק אומרת שאם היא מתנהגת בצורה מפתה בדייט, אלא אם כן היא אומרת משהו אחר (כמו "לא") היא כנראה מעוניינת בסקס. בהסכמה, כמובן, בהסכמה. איףףףף.