אן זיוי, ירדן ויזל. מאיר כהן
צילום: , מאיר כהן

קבלו הצצה למשדר המיוחד של וואלה! NEWS ליום האישה הבינלאומי

מובילות רשת שסיפרו על המהפכה שיוצרות הרשתות החברתיות, נשים בתעשיית הקנאביס וגרסה מעודכנת של "שיר הפרחה": משדר מיוחד בהנחיית מרב מילר וסיגל שחמון, בו חגגנו את השינויים הגדולים שנשים מחוללות בישראל ובעולם

שידור מיוחד יום האישה (מערכת sheee)

לרגל יום האישה, שחל מדי שנה ב-8 במרץ, בו העולם חוגג את הנשיות ואת השינויים החברתיים שמובילות נשים, התארחו באולפן וואלה! News נשים מובילות ומשפיעות במגוון תחומים, במשדר מיוחד בהנחיית מרב מילר וסיגל שחמון.

במשדר התארחו ארבעה פאנלים שבהן נשים מתחומים שונים חלקו איתנו את סודות המקצוע שלהן, וסיפרו על הדרך שעברו והאופן שבו הן מעוררות השראה בנשים אחרות - ואולי גם בכן.

את הפייסבוק ואת האינסטגרם שלנו כבר ראית?

פאנל "תעשייה חדשה" התמקד בתעשיית הקנאביס הישראלית ובאופן שבו נשים משתלבות ומובילות בה. בפאנל התארחו מעיין וייסברג מקואליציית הנשים בתעשיית הקנאביס העולמית, ד"ר ענבר מימון פומרנצ'יק - מייסדת ביודיליג'נס, מייעצת למשקיעים ביוטק וקנאביס ודפנה גלפז, מנהלת קבוצת נשים בירוק.

פאנל נוסף אירח מובילות רשת שסיפרו על ההיבט הנשי שבמהפכה המתחוללת בחיינו על ידי הרשתות החברתיות. בפאנל זה השתתפו עדי ביטי, אן זיוי וירדן ויזל, שסיפרו על עולם האינסטגרם, הביוטי והשילוב ביניהם כפי שהוא בא לידי ביטוי ברשת.

בפאנל השלישי "נשים מעצימות נשים"' השתתפו מעצבת האופנה יאנה דרום וסיפורה המרגש על פרויקט מיוחד לכבוד יום האישה הבינלאומי. הפאנל האחרון אירח פעילות חברתיות שפורצות דרך בעולמן.

עוד בוואלה!

הפיל שבחדר: זו הסיבה בגללה תקוה לא ראתה את המציאות

לכתבה המלאה
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully