מיילדת מתעדת את הרגע בו היולדת מגלה שבחדר לידה נמצאת המאהבת של בעלה. Reddit, צילום מסך
צילום: Reddit, צילום מסך

זה הרגע הנורא בו יולדת מגלה שהמאהבת של בעלה בחדר הלידה הסמוך

מיילדת מארה"ב תיעדה את התגובה שלה להישמע הצרחות של היולדת המסכנה שגילתה שבעלה נמצא בחדר הסמוך עם המאהבת שלו שגם יולדת את בנם המשותף

מיילדת מתעדת את הרגע בו היולדת מגלה שבחדר לידה נמצאת המאהבת של בעלה (REDDIT)

לא מספיק שלידה זה הדבר הכי קשה שאישה צריכה לעבור בחייה, המסכנה שקולה נשמע בסרטון הבא התבשרה תוך כדי צירים חזקים שבעלה נמצא בבית החולים - אבל הוא מעבר לקיר עם המאהבת שלו שגם במקרה הגיעה לבית החולים כדי ללדת.

התיעוד של הרגע הזה מגיע ממיילדת שפרסמה את התגובה שלה לצרחות של היולדת המסכנה על בעלה, מיד אחרי שגילתה על המאהבת שלו. המיילדת האמריקנית התיישבה בסמוך לזוג וצילמה את פרצופה המופתע. היא פרסמה מאוחר יותר את הסרטון ברדיט תחת הכותרת: "כשהאם היולדת מגלה שהמאהבת של הגבר שלה נמצאת גם כאן בלידה".

את הפייסבוק ואת האינסטגרם שלנו כבר ראיתם?

עוד בוואלה!

הכינה נקמה כואבת לבעלה הבוגד - אך חשפה פרט שהסית את הרשת נגדה

לכתבה המלאה
הפנים שלה אומרות הכל: מיילדת תיעדה את הרגע הנורא בו יולדת גילתה שבעלה בוגד בה (צילום: צילום מסך, Reddit)

בסרטון הקצר ניתן לראות מבעד למסיכה את המיילדת המומה לגמרי ואמנם לא ניתן בדיוק להבין מה האישה אומרת לבעלה, אולם שומעים היטב את הצרחות ופרצופה של המיילדת די אומרות הכל.

הפוסט עשרות אלפי לייקים ומעל ל-4 אלף תגובות, כשהקונצנזוס היה רחמים על היולדת. אחת כתבה: "אני לא יודעת מה הייתי עושה כאחות במקרה כזה" ואחות אחרת הגיבה לה: "כאחות, אם לא היינו מצליחות לעצור את ההיסטריה בשיחה, היינו מתקשרות לאבטחה".

ברשת ניחמו את המסכנה שגילתה שבעלה בוגד בה עם אישה שבמקרה נמצאת בחדר הסמוך (צילום: צילום מסך, Reddit)

אדם נוסף כתב: "אוף .. זה הזמן הכי נורא לגלות דבר כזה. האישה המסכנה כבר לחוצה מספיק". שלישי הסכים: "אני מרגיש כל כך רע בשבילה. אתה מגלה שהבן זוג שלך הוא אדם נוראי תוך כדי הלידה של הבן שלו. זה מזעזע". אישה נוספת כתבה: "כל מה שאני מצליחה להבין זה שהיא צועקת לו 'אתה פאקינג לוזר' ואם נהיה כנים - אני מסכימה עם כל מילה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully