לפני ליז. פזית בראל,
פזית בראל

במקום הזרקות ויותר אלגנטי: פייס-ליפט ללא התערבות כירורגית

עודכן לאחרונה: 19.6.2024 / 10:11

לצד בוטוקס וחומצה היאלורונית, החוט הוא הגיבור הפחות מוכר של עולם הפלסטיקה. חוט תפירה של ניתוחי לב, הנמס בגוף אחרי 3 חודשים, מאפשר מתיחת פנים ללא ניתוח, בהחלמה מהירה. עבודה נכונה מחזירה מראה צעיר וטבעי ללא התערבות כירורגית

ליז לפני/פזית בראל

לצד בוטוקס לשיתוק שרירי הבעה, לצד חומצה היאלרונית למילוי שקעים, הגיבור הפחות מוכר של עולם הפלסטיקה הוא החוט. כן, ממש ככה - חוט תפירה של ניתוחי לב פתוח, שנמס בתוך הגוף אחרי שלושה חודשים. החוטים קיימים כבר הרבה שנים ועברו הרבה שכלולים, ומשתמשים בהם פחות, כי הם דורשים יותר התעסקות, והטיפול באמצעותם יותר יקר. הרבה יותר קל להזריק, אבל בסופו של דבר, אחרי הזרקות חוזרות ונשנות, צורת הפנים שלך תשתנה, ותהפכי דומה יותר ויותר למוזרקות אחרות שפניהן התרחבו עם השנים והן כבר לא דומות לעצמן מרוב מילויים של חומצה היאלרונית.

מצד שני, עבודה נכונה עם חוטים יוצרת מתיחת פנים עדינה ויפיפייה, ללא התערבות כירורגית ובהחלמה של מקסימום שבועיים, ומייצרת את המראה הטבעי שהיה לך לפי עשור. ליז (בת 50 וקצת), שעברה טיפול בחוטים בקליניקה של פזית בראל, הסכימה לפרסם חלק מהטיפול שלה, כמובן גם תמונות של לפני ואחרי.

הקנאה לא תעזור, אבל החיבוק הארוך בין הדר ליהב אומר הכל
מ"מסורתי" עד "פרוגרסיבי": 3 סוגי הגבריות שמשפיעים על זוגיות
הקשר המפתיע בין עוני לבין משיכה לגברים עם תווי פנים נשיים

ליז אחרי/פזית בראל

ליז סבלה משקיעה של עצם הלחי בעקבות נסיגת חניכיים, וסבלה מרפיון של חלק הפנים התחתון. בנוסף, הזרקת סיליקון ישנה שעשתה את כל השפה רפויה ולא יציבה, יצר מצב שבו השפהה עליונה נופלת על התחתונה. לסייום, עם השנים נוצר גם ניתוק בין עצם הלחי לקו הלסת שהיה צריך להרים ואז למלא.

"התחלנו בהדרגה, קודם ייצבנו את השפתיים עם חומצה היאלרונית, למראה יותר טבעי ופחות רפוי. אחר כך הרמנו רק את החלק העליון של הפנים, בלי קו הלסת בנתיים, עם החדרה של שלושה לוטים בכל צד - שזה הטיפול המינימלי".

זה היה טיפול ראשון שלה?
"לא, לפני כן היא עשתה טיפולים של חומרי מילוי שניסו ולא הצליחו ליצור את ההרמה שהיא, וכל אחת מאיתנו באמת רוצה - מבלי לשנות את מבנה הפנים ללא היכר".

מתי היא צריכה שוב חיזוק?
"בנתיים לא, אבל בעתיד נצטרך המשך טיפול בחוטים נוספים, כדי להגיע למצב של איסוף סופי של הרפיון והידוק העור. לאחר מכן נמשיך עם זוג חוטים בכל צד, שזה המינימום שאפשר לעשות כדי לקבל תוצאה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully