קים קרדשיאן. אינסטגרם רשמי קים קרדשיאן, צילום מסך
צילום מסך(צילום: אינסטגרם רשמי קים קרדשיאן)

רחמים: קים קרדישאן קורבן להתעללות, ואף אחד לא עוזר לה

עם כל הכבוד לבעיותיו הנפשיות, ההטרדות של קניה ווסט את קים קרדשיאן, שכוללות גם התעללות בחבר הנוכחי של פיט דייוידסון יצאו משליטה והפכו מהתעסקות צהובונית בסלבס, לתופעה מסוכנת שצריך לשים אליה לב - טרוור נואה מרחם

17/03/2022

במסגרת מה שקורה בין קניה לקים לבחור היהודי המסכן שנקלע ביניהם, אפילו המנחה טרוור נואה הרגיש שהוא צריך לדבר על זה, למרות שאלה לא החומרים הרגילים שהוא עוסק בהם. מחוות גרנדיוזיות ומוגזמות, התעללות יצירתית שכוללת עריפת ראשים אומנותית, פאסיב אגרסיב ברשתות החברתיות, אגרסיב אגרסיב ברשתות החברתיות. קים כל כך מיואשת שהיא כבר מגיבה לו באינסטגרם בגלוי, "קניה, תפסיק עם הנרטיב הזה, היום בבוקר ראית את הילדים".

המחווה של קניה לקים אחרי שפנה אליה מעל במת הופעה חיה וביקש שתחזור אליו(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

מצד אחד קניה ווסט איבד את זה לגמרי, וזו תוכנית בידור מצוינת שמשתפרת מרגע לרגע - השריטה המשיחית, המחוות המוגזמות ותחנוני החזרה שהוא מרעיף על קים קרדשיאן, יחד עם הביף הילדותי ביותר בעולם שיש לו עם החדש של האקסית, אירוע זמני, שייגמר בקרוב לפי כל הסימנים ונסיון העבר - פיט דיוודסון, הקומיקאי שימש כריבאונד בערך לכל נשות הוליווד, כך שאין שום סיבה לחשוש שדווקא עם קים הוא יתחתן ויקים בית. למרות הקעקוע.

מצד שני - האיש אמר שיש לו בעיות נפשיות, ועכשיו אנחנו לא יודעים אם לדאוג, לכעוס, או להתייחס לזה איך שהוא מתרץ את התנהגותו - הוא טוען שהוא עושה אומנות ומבקש מאיתנו לא לשפוט את האומנות שלו. זה יכל היה לעבור כאומנות אם הוא היה בגיל ההתבגרות, אבל מדובר באב לשישה, כך שזה כנראה קצת יותר מחופש אומנותי שהרחיק לכת.

עוד בוואלה!

"נשים רוצות סקס גם בגיל 50, ומותר להן לדבר על פות ובולבול"

לכתבה המלאה
קניה ווסט במסר פוטושופ מושקע לפיט דייוידסון: NO YOU WILL NEVER MEET MY CHILDREN(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

אף אחד לא באמת יודע אם צריך לדאוג למצבו הנפשי או שהוא מרשה לעצמו הגזמות אומנותיות, סגירת האינסטגרם שלו עקב בריונות, גזענות ואלימות אומרת הכל - קנייה עבר את הגבול. האיש לא נרגע. יצא על בילי אייליש שהפסיקה את ההופעה בגלל התקף אסתמה בטענה שהיא מעבירה ביקורת על אמן אחר שלא הפסיק את ההופעה אפילו כשאנשים דיממו בקדמת הבמה (כי ההצגה חייבת להימשך). הצטלם כשהוא מחזיק הודעה כתובה בכתב יד שמרפררת להוכחת החיים של בני ערובה כדי להוכיח שהחשבון שלו לא נפרץ, ובאופן כללי מרשה לעצמו הרבה יותר מדי. אחרי שבילי ניערה אותו, הוא עבר לטנף על טרוור נואה שדיבר עליו בתוכניתו - קרא לו במילת הגנאי האסורה, מלכת הפוליטיקלי קורקט והראשנה לשמה (שאסור להגיד אותה אפילו כדי לתאר משהו שמישהו אחר עשה).

זוהי כנראה נקודת האל-חזור של ווסט. עם כל הכבוד למחלה שלו, הוא הצליח להביא אותנו לנקודה בה הוא מתחיל לאבד מהסימפטיה שזכה לה, ולאט לאט הופך מקוריוז בלתי מזיק, לסתם עוד גבר שמטריד את אשתו לשעבר.

טרוור נואה מזהיר מפני התדרדרות מצבו של קניה - צפו

אומר נואה, ובצדק מוחלט כי "ישנם סיפורים שמתעלים על הכל, ואני חושב שהסיטואציה של קים קרדשיאן, קניה ווסט ופיט דייוידסן חרגה ממחוזות הצהובונים והתחילה להתקרב לאיזור שכולם צריכים לשים לב אליו". הוא ממשיך ומתאר את התקריות, שהולכות ומחמירות "אמנם קים רגילה ואוהבת פרסום אבל יש גם את האלמנט הזה שבו אישה אומרת לאקס שלה - בבקשה תניח לי. זה נראה כמו סיפור צהובונים, אבל צריך לשים לב שזה נוגע במשהו מאד רציני. שני הדברים יכולים להתקיים במקביל" מסביר נואה "קים יכולה לאהוב פרסום וגם להיות אישה שמוטרדת מהאקס שלה, ואין כאן סתירה".

קניה חולק עימנו את מחשבותיו הטורדניות באשר למלחמה האמיתית שמתחוללת אצלו(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

"אולי אתם לא מרחמים עליה, בגלל איך שהיא חיה ומה שהיא משדרת, וכי היא שברה את האינטרנט ולא הרכיבה אותו חזרה - אולי אתם שונאים אותה - ווטאבר... אבל מדובר כאן באישה שרוצה לחיות את חייה מבלי שהאקס שלה יטריד אותה". טרוור משווה את הסיטואציה לבית האלים שגדל בו ואומר כי הוא מעדיף לצאת היסטרי וששום דבר לא יקרה, מאשר המצב ההפוך שבו הוא ממעיט בחומרת האירוע ובסוף יקרה אסון, וקורא לחשוב גם על מצבן של נשים אחרות, שלוקח להם זמן לאזור אומץ ולעזוב את בני זוגן האלימים.

תכל'ס, אם קים קרדשיאן, ללא ספק בין הנשים העשירות והחזקות בעולם כרגע, מתקשה לתפקד תחת מטר ההטרפות של הגבר האובססיבי שרוצה לשלוט בה, ולא מצליחה להפסיק את התעללות - מה יגידו כל הנשים האחרות שמנסות לברוח ואותן אף אחד לא שומע?

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully