האח הגדול. רשת 13, צילום מסך
צילום מסך/רשת 13

בהצלחה לפרידה והדר: למה לא כדאי לצאת עם אף אחד בבית האח

עדי דנטס

עודכן לאחרונה: 12.6.2024 / 12:29

סף סוך הבינו בהפקת האח הגדול שכדי לקבל רייטינג הם צריכים לתת לנו "חתונמי", בלי השגחת מבוגרים. אבל למרות ההבטחה לרומנטיקה ובלאגנים בעונה החדשה, מבט מעמיק יותר חושף שרוב הגברים בבית לא מוכנים באמת לזוגיות. בהצלחה לפרידה והדר

תודה לאלוהי ההפקה שהבינו שכדי ליצור עונה מעניינת צריך להכניס כמה שיותר אנשים צעירים ורווקים. נכון, יש לנו העונה תיבול של כמה "מבוגרים" אבל עם משולש אהבה לוהט ומלא דמעות אחד בין תום, פרידה והדר, ועוד הרבה הבטחות לבלאגן רומנטי מצד התאומים, בן ואולי גם עידן, הפוטנציאל לגמרי כאן.

העניין הוא שאם מסתכלים קצת מעבר לעטיפה, אין בבית האח אף גבר שבאמת אפשר לקחת ברצינות. וכן - אני יודעת שיש פה חתיכים שווים ונחמדים, אבל גברים, איך לומר, לא ממש. הלווי שיכולנו להעביר את המסרים האלה לבנות בבית האח, אבל נעבוד עם מה שיש, ונסביר רק לכם, אולי מישהו ילך לצעוק להם תובנות חתונמי מגבעת הצעקות. אנחנו את שלנו עשינו

72% מהגברים ו-45% מהנשים היו יוצאים לדייט עם בי-סקסואלים
הגברים רצו "לעשות פרטייה" לפרודה. ואז בית הדין נכנס לתמונה
"פנטזתי על לשכב עם הבוס שלי ובזכות זה מצאתי עבודה נועזת"

האח הגדול. רשת 13, צילום מסך
האח הגדול/צילום מסך, רשת 13

תום - מסרב להתבגר

וואו כמה יש לדבר על תום וכמה לא מגיע לו יותר מחצי שורה של טקסט וחצי דקה במוח של כל אישה עם איי קיו של מעל 20. אבל הנה אנחנו פה, וממש כמו שאיכשהו "איש חיי הלילה" הזה מצליח להשתחל לתוך מוחות ותחתונים של נשים הרבה יותר שוות ממנו, גם אני מוצאת את עצמי כותבת עליו. אלו הם חייו של יחצ"ן/ בעל מועדונים בסופו של דבר - עושים מעט, שותים משהו, מחייכים חיוך מטופש וזוכים להמון התלהבות. ככה זה גם עם המשולש המטופש שהוא בנה לעצמו בבית עם פרידה והדר, ההלקאה העצמית על זה שהוא "רוצה לעבוד" על ההתנהגות הזאת שהיחיד שמאמין לה זה הוא ובכלל כל ההתנהגות שלו שמריחה לי מדאודורנט אקס ורד בול. לא, הוא לא גבר שווה. הוא גבר שמסרב להתבגר ולהיסגר על עצמו ועל מישהי אחת, וזה בסדר למישהי בת 20+ שרוצה לעוף על החיים שלה, אבל לא למערכת יחסים.

נועם וברק - תחרות תמידית

איכשהו נראה שהדינמיקה בין השניים האלו היא שברק (זה המתולתל יותר, כן? גם לי לקח זמן) הוא התאום המוצלח שהכל בא לו בקלות ונועם הוא זה שמנסה כל הזמן לתפוס את שאריות ההצלחה. ולא משנה על מי מהם נסתכל - מדובר בשילוב בעייתי. כי בזמן שברק מסתובב בעולם עם מבט המום של "אההה, נראה לי שמגיע לי הכל", לא עושה יותר מדי ואיכשהו עדיין מקבל תשומת לב, נועם רודף אחרי הזנב של עצמו, אחרי חברות עם אנשים וגם אחרי אמילי. וכן - התחרות הזאת תהיה שם תמיד. הם יתחרו על נשים, ועל תשומת לב ועל כסף ואחר כך על ילדים ועל בתים, אף אחד מהם אף פעם לא ירגיש שהוא ניצח, ואת תמיד תרגישי כמו פרס ניחומים.

sheen-shitof

עוד בוואלה!

תרפיית מציאות מדומה: טיפול להתמודדות עם חרדה

בשיתוף zap doctors
האח הגדול. רשת 13, צילום מסך
האח הגדול/צילום מסך, רשת 13

עידן - צריך עוד זמן

מי לא רוצה לעצמה הייטקיסט מילואימניק חמוד עם מבט קצת שבור וחיוך יפה? האמת - עידן הוא אחלה גבר. הוא חמוד ומקסים ונראה מתחשב והעובדה שסיפר שהוא הולך לפסיכולוגית הרבה לפני ה-7 לאוקטובר היא פלוס עצום. וכן, יש סיכוי שהוא יעבור תהליך מקסים בבית האח ואני מאחלת לו שייצא מחוזק ומאושר. עם זאת, הוא עדיין צריך עוד קצת זמן. הוא עבר משהו שרובנו לא יכולים אפילו לדמיין, ואפילו הוא מבין שהוא לא יכול לשפוך את כל הכאב הזה אצל אישה שהיא לא אשת מקצוע. אה, וגם יש שם איזה עניין לא פתור עם האקסית, וכשכל הרגשות שלו יתחילו לצוף, גם היא תהיה שם. לכן ההמלצה היא לתת לו עוד קצת זמן להתבשל, אבל אחר כך - להסתער!

אור - מאמי אישיוז

אני דווקא מחבבת את אור - הרגישות שלו לחיים מחממת לי את הלב והפלרטוט שלו עם פרידה שנע בין ריב ועלבונות לחיבה קצת ילדותית של גבר שמושך לך בצמות הופכות אותו למקסים בעיני. ועם זאת, המאמי אישיוז שלו הם משהו שאי אפשר להתעלם ממנו. האהבה המוגזמת לאמא והעובדה שהוא לא מצליח להתנתק ממנה ומהבית שלה, והמעבר לאורית, שעכשיו היא האמא שלו בבית והוא הולך אחריה כמו כלבלב קטן שרק מחפש שיסתכלו עליו, חמודים בערך עד גיל 9, אולי 10, אבל בטח לא כשאתה גבר מבוגר שאמור לבנות חיים לעצמו ולאישה פוטנציאלית. כי נחשי מה יקרה גם אם תצליחי להוציא אותו מהבית של אמא, הוא עדיין יצטרך אחת, וזו בטוח תהיי את.

האח הגדול. רשת 13, צילום מסך
האח הגדול/צילום מסך, רשת 13

חיים - חוסר ביטחון

להגיד שהגובה של חיים לא משחק תפקיד זה קצת לעבוד על עצמנו. עם זאת, תעיד כל רווקה - יש דברים גרועים יותר בחוץ. והרבה. הבעיה של חיים היא לא הגובה שלו אלא העובדה שהוא עדיין לא ממש שלם עם עצמו. וזה יפה שהוא הגיע לתוכנית לעבוד על עצמו ולקבל את עצמו, וכן, אם הוא יתמסר, יש סיכוי שהוא ייצא עם הרבה יותר ביטחון עצמי, ואז הוא יהיה גבר שיש לו הרבה מה להציע. אבל עד אז יש עוד זמן ועבודה עצמית, אז שיהיה לו בהצלחה.

דני - מחפש הכרה

כן הוא חתיך וגם דוגמן ומעצב תכשיטים והוא גם אוקראיני - שזה אומר שלמרות שהוא 'עולה' הוא לגמרי מבין מה זה מלחמה וכל הרגשות שמתלווים אליה. האם אני חושבת שהוא מוכן לזוגיות? אולי. אבל נראה שלפני הרצון למצוא אהבה דני מחפש בעיקר הצלחה, הכרה ואולי גם מקום שירגיש לו כמו בית. ואפשר להבין אותו - הוא כבר סיפר שהוא מגיע מבית לא פשוט, ומובן שהוא רואה את בית האח כמדרגה להצלחה. אחר כך, כשהוא ירגיש שהוא 'עשה את זה', מה שאותו 'זה' לא יהיה (אני מהמרת שזה מספר בבנק שלא יעשה אותו מאושר אבל ניחא), הוא יתפנה לזוגיות, אבל כרגע אולי כדאי בעיקר להסתכל עליו וליהנות, אבל פחות לגעת - אולי רק קצת.

האח הגדול. רשת 13, צילום מסך
האח הגדול/צילום מסך, רשת 13

יוסי - נשוי, וטוב שכך

אני יודעת שהוא נשוי, ועוד לאשכנזייה, רחמנא ליצלן, אבל זאת לא הבעיה שלי עם יוסי. גם העובדה שהוא מעיד על עצמו שהוא לא נכנס למועדונים לא מפריעה לי - הבעיה שלי עם יוסי זה הדעות שלו. על אשכנזים, ספרדים, נשים, גברים, אנשי חיי לילה, דוגמנים ובאופן כללי על כל דבר בעולם הזה. ולמרות שזה אחלה לטלוויזיה - חיים לצד מישהו כזה זאת עבודה שלא נגמרת. תהיה לו דעה על איך שאת נראית, מבשלת, מתלבשת, מתאפרת, על החברות שלך וההורים שלך והקשר שלך עם האחים שלך והעבודה שלך ועוד 2000 דברים שהוא בהכרח ימצא. זה הגבר שרוצה אותך יפה אבל לא מאופרת, רזה אבל אוכלת הכל ובכיף, עושה ספורט אבל שלא יראו חלילה שהיא כוסית ונחמדה ואהובה אבל חלילה לא מפלרטטת או מעניינת גברים אחרים. בקיצור בהצלחה ליוסי, ולאישתו. אני באמת שמחה בשבילם.

בן אדם - עיסוק יתר בעצמו

הוא חמוד, בן אדם. הוא מחובר לרגשות שלו ומצליח לפענח יפה סיטואציות חברתיות, והוא גם מנסה לגרום לכולם להרגיש בנוח ולחיות בהרמוניה כמו יודה קטן ומלא בתובנות. הבעיה עם גברים כאלו היא שהם עלולים לקחת את כל עניין הפתיחות הרגשית הזאת כמה שלבים רחוק מדי, בטח כשמדובר בשחקנים שכל מה שהם עושים זה להתעסק בעצמם וברגשות שלהם. ולכן אין לי טיפת ספק שמה שאנחנו רואים עכשיו זה רק צד אחד של הרגש הזה, והצד השני עוד ייצא החוצה - בין אם זה יהיה בדרמות, היעלבויות, כעסים או סתם התעסקות בלתי פוסקת במי אמר מה ולמה, זה יקרה - וזה בטוח יהיה מעייף.

יהב - יעשה הכל כדי לא להיפגע

העובדה שיהב אמר שהוא נדלק על מי שנדלקת עליו לא יוצאת לי מהראש. מהצד זה אולי נראה חמוד, אבל בשבילי מדובר בדגל אדום בוהק וגדול. הרי מה אפשר להבין מאדם שרוצה רק את מי שהוא כבר יודע שרוצה אותו? שהוא מחפש את הדרך הקלה, או, ליתר דיוק - הוא יעשה הכל כדי לא להיפגע. כי הרי אם כבר יש לו את ה'אישור' שרוצים אותו, הכל פשוט יותר, ולא צריך לסכן את הלב. האם זה עובד לו? אני בטוחה שכן, ואני גם בטוחה שהוא באמת מתאהב בנשים האלו, אבל כשמדובר באהבה שבאה עם תנאי, והתנאי הוא 'אני רוצה לדעת לפני הכל שאת רוצה אותי' זאת אהבה שנגמרת בדרך כלל באותה צורה שבה היא מתחילה - בקרירות נטולת התלהבות, ומי רוצה את זה?

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    4
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully